Školíme už 30 let

Naším cílem není jen rozvíjet vaše technické a soft-skill dovednosti, ale i komunitu lidí, která drží při sobě a ráda poradí.

Máme certifikaci Autodesk ATC SIte Authorization 2024 | C-agency - kurzy na míru

Jsme autorizované školicí centrum Autodesku

Byli jsme jedním z prvních z České i Slovenské republiky, kteří dokázali splnit náročné podmínky certifikace společnosti Autodesk.

Certifikaci každý rok obnovujeme hlavně proto, abychom Vám mohli poskytovat školení v nejnovějších verzích od certifikovaných lektorů a vystavovat mezinárodně platné certifikáty s Autodesk education účtem.

Máme certifikaci Autodesk ATC SIte Authorization 2024 | C-agency - kurzy na míru

Rodinná společnost

Na začátku všeho byl člověk jménem Vlastimil Bejček, který byl (a stále je!) velký vizionářem. Měl jasnou představu, jak uchopit koncept vzdělávání v softwarech Autodesku a pěkně ho rozpracoval. Do teď na něj někteří naši klienti s úsměvem spoléhají. Ve vedení společnosti stál 20 let a poté ho vystřídala jeho žena Miriam.

Miriam zakládá AAP

V jeho práci pokračovala s lehkostí sobě vlastní. Za doby jejího působení se rozpracovala koncepce Autodesk Academia programu, který doposud podporuje školy napříč Českou i Slovenskou republikou. Dále kompletně zmodernizovala učebnu ještě na tehdejším místě působení – VUT, fakulta stavební, modernizovala webovky a starala se o vše, co firma potřebovala.

Firma zůstavá v rodině

Manželé Bejčkovi se s příchodem vnoučat rozhodli, že je třeba zaměřit pozornost jinam, a firmu předali dál. A protože si během těch let, co ji vedli, zakládali na rodinném řízení, do vedení společnosti nastoupil Marek, jejich synovec.

Marek rozšiřuje působnost

Marek rozpracoval koncept studentské podpory, dokonce dokázal sehnat projekty tak, aby studenti zapojených škol byli podpořeni ve výuce Cadů a školy mohly modernizovat, jak jen se dá. Navázal také spolupráci se SPŠ na Proseku v Praze, která přerostla v odnož našeho působení. Pokud realizujeme pražská školení, pak jedině tam. Za jeho vedení to nebylo jednoduché. Musel ustát pohromy, které nám všem tak trochu bez pardonů vpadly do života (covid, válka, inflace). A podařilo se.

Přidává se Eva a vzniká nová učebna

A abychom udrželi firemní koloběh a kopírovali linku historických milníků naší společnosti, do vedení společnosti nastoupila Markova žena Eva. C-agency se přestěhovala do širšího centra města, budovy Nosreti na Křenové. Celou učebnu Eva zmodernizovala, vybavila ji tolik oblíbeným coffee-break koutkem a (jak jinak) nechala udělat nové webovky!

Máte další dotazy?

Pokud Vám je cokoli nejasné, neváhejte nás kontaktovat.