Kurzy Autodesk

Objevte svůj kreativní potenciál a získejte dovednosti v používání softwaru Autodesk pro návrh a modelování v různých oblastech.

Filtry

Changing any of the form inputs will cause the list of events to refresh with the filtered results.

Brno

Inventor pro pokročilé

Inventor pro pokročilé předpokládá základní znalost softwaru. Představí vám složitější a náročnější procesy, které dokáží zefektivnit práci.

Cena 5 750,00 Kč bez DPH

Online

Vychytávky v Inventoru

Inventor je výkonný nástroj pro 3D návrh a modelování. Tento kurz vám poskytne možnost objevit pokročilé funkce a techniky, které vám pomohou vytvářet složité 3D modely a efektivněji pracovat s tímto softwarem.

Cena 699,00 Kč bez DPH

Praha

Inventor CAM

Anotace InventorCAM má funkce pro frézování, soustružení a drátořez. Je to výborný pomocník většiny obráběcích strojů. Velmi silné je zejména frézování, které podporuje až v pěti osách. Na kurzu probíráme Inventor CAM od úplných začátků včetně kódu ISO. Tento kurz má akreditaci pro DVPP č.: 32722/2020-3-693 Obsah 1. den úvod do ISO ISO programování tvorba […]

Cena 9 500,00 Kč bez DPH

Brno

Inventor 1 (základní úroveň)

Díky tomuto školení se naučíte bezpečně integrovat data AutoCADu a 3D návrhů do jediného digitálního modelu, ze kterého vytvoříte digitální prototyp výsledného výrobku.

Cena 7 200,00 Kč bez DPH

Brno

Plechařina v Inventoru

Tento kurz je zaměřen na aplikace v oblasti plechové konstrukce. Klient se naučí pracovat s plechy, vytvářet je, upravovat i používat v sestavách.  Součástí je i následné generování výkresů a dokumentace.

Cena 5 500,00 Kč bez DPH

Online

Rozdílový kurz Inventor 2024

Tento kurz ukáže novinky v programu Inventor od verze 2022 až po verzi 2024. Cvičně a na modelech bude klientům vše ukázáno a vysvětleno.

Cena 3 200,00 Kč bez DPH

Nebo si vytvořte kurz na míru!

Jestli jste nenašli přesně to, co hledáte, je to pro vás ideální řešení.