Všechny kurzy

Naši specialisté vás kurzy povedou. Taky se těšíte? Stačí si jen vybrat! A nebo si nechat vytvořit kurz na míru.

Filtry

Changing any of the form inputs will cause the list of events to refresh with the filtered results.

Praha

Maya pro studenty

V rámci kroužku se jeho účastníci naučí orientovat v typických nástrojích pro vytváření 3Dmodelů a jejich animaci, práci s nimi, orientaci v počítačovém virtuálním 3D prostoru, terminologii 3D grafiky, základy modelování objektů a postav a další.

Cena 4 600,00 Kč bez DPH

Brno

Manažerská ekvilibristika

Tento kurz je zaměřen na posílení kompetencí ve vyšším managementu. Součástí je i část kurzu věnovaná tzv. sebeřízení, které by mělo být automaticky integrováno v balíčku "současného manažera".

Cena 2 500,00 Kč bez DPH

Brno

Excel 1 (chybí mi pevný základ)

Tento kurz je určen pro ty, kteří už sice ví, na co se program používá, ale jejich práce je zbytečně složitá a komplikovaná. Potřebují se naučit základní funkcionality programu pěkně přehledně od začátku až po těžší vzorečky a výpočty.

Cena 3 500,00 Kč bez DPH

Brno

Excel 2 (mám pevný základ, chci stavět dál)

Kurz Excel pro pokročilé je navržen tak, aby dále rozšířil vaše dovednosti v práci s pokročilými funkcemi a technikami, které vám umožní efektivněji a komplexněji pracovat s daty, výpočty a analýzami.

Cena 3 500,00 Kč bez DPH

Brno

AutoCAD Mechanical

Kurz AutoCAD Mechanical je nový kurz v c-agency určen pro profesionály v oblasti průmyslového inženýrství a strojírenství, kteří chtějí získat dovednosti v efektivním využívání softwaru.

Cena 3 200,00 Kč bez DPH

Nebo si vytvořte kurz na míru!

Jestli jste nenašli přesně to, co hledáte, je to pro vás ideální řešení.