Všechny kurzy

Naši specialisté vás kurzy povedou. Taky se těšíte? Stačí si jen vybrat! A nebo si nechat vytvořit kurz na míru.

Filtry

Changing any of the form inputs will cause the list of events to refresh with the filtered results.

Brno

AutoCAD – základní úroveň

Kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří chtějí získat základní dovednosti v používání software AutoCAD, což je průmyslový standard v oblasti 2D a 3D návrhu, výkresů a modelování.

Cena 6 500,00 Kč bez DPH

Online

DPP a DPČ po novele zákoníku práce

Transpoziční novela zákoníku práce zásadním způsobem mění podmínky výkonu práce na základě dohod. Řada věcí ale už nebude tak, jak jsme byli zvyklí. Mění se mj. otázky pracovní doby dohodářů, jejího rozvrhování a evidování, pravidla pro dovolenou či překážky v práci, i otázky odměňování.

Cena 1 500,00 Kč bez DPH

Online

Vychytávky v Excelu

Přehled nejlepších vychytávek, které Vám zvýší produktivitu práce s tabulkami a stanou se Vaším nepostradatelným pomocníkem v praxi.

Cena 1 200,00 Kč bez DPH

Brno

Komunikace jako cesta k wellbeingu

Tento kurz vás nasměřuje k získání informací o efektivní komunikaci a řešení komunikačních nedorozumění v souvislosti s rozpoznáním vlastního komunikačního stylu. Dozvíte se také, jak rozvíjet komunikaci jako podstatnou část wellbeingu.

Cena 2 500,00 Kč bez DPH

Online

Vychytávky ve Fusionu

V rámci online kurzu tipy, triky, vychytávky se naučíte využívat Fusionu 360 na maximum a už nebudete muset zbytečně ztrácet část opakováním stále stejných postupů.

Cena 699,00 Kč bez DPH

Brno

Manažerská ekvilibristika

Tento kurz je zaměřen na posílení kompetencí ve vyšším managementu. Součástí je i část kurzu věnovaná tzv. sebeřízení, které by mělo být automaticky integrováno v balíčku "současného manažera".

Cena 2 500,00 Kč bez DPH

Nebo si vytvořte kurz na míru!

Jestli jste nenašli přesně to, co hledáte, je to pro vás ideální řešení.