Vychytávky v AutoCADu

Domů 5 Kurzy 5 Vychytávky v AutoCADu
Online
16. 10. - 16. 10.
Načítám kurzy
  • kurz již proběhla.

Anotace

Zjednodušení a optimalizace pracovních procesů v AutoCadu Vám ušetří čas a nervy při práci. V rámci kurzu se naučíte pracovat s rychlými modifikacemi objektů, budete vědět, jak vytvořit dynamický blok a nebudete už muset šroub nebo sloup pokaždé kreslit znovu a znovu.

Info pro pedagogy: pokud se přihlásíte na 2 kurzy on-line vychytávek – v libovolné kombinaci, bude kurz spadat pod akreditaci a nebudete platit DPH.

Obsah

  • Přehled zkratek
  • Modifikace objektu
  • Bloky s atributy
  • Dynamické bloky
  • Harmonogram

Harmonogram

09:00 – 12:00        jedná se o dopolední blok on-line vychytávek. Během dopoledne bude jedna pauza na protažení a kávu.

Doporučení

Celé školení probíhá on-line přes MS Teams. Nemusíte nic instalovat, vše se spustí samo. Odkaz na připojení Vám přijde v e-mailu týden před termínem kurzu. 

Doporučujeme Vám mít k dispozici 2 obrazovky u jednoho počítače – na jedné pracujete a na druhé se díváte, jak pracujete lektor. Překlikávání v oknech Vám totiž ubírá čas a vy se můžete lehce ztratit ve výkladu nebo vlastním řešení příkladu. Pokud nemůžete připojit 2.monitor, mějte po ruce 2.počítač nebo tablet. Na tom si promítejte lektora a na svém počítači v klidu pracujte.

Tento kurz probíhá klasicky jako v učebně. Proto, když nevíte, požádejte lektora o radu. Když Vám nebude schopen poradit během rozhovoru, požádá Vás o nasdílení své obrazovky. Buďte tedy připraveni se na zaslaný odkaz připojit i z počítače, na němž pracujete (toto platí pro situaci, že máte 2 stroje a jste připojeni na tom druhém, kde jen koukáte).

Ukončení

Na konci kurzu každý absolvent obdrží mezinárodně uznávaný certifikát společnosti Autodesk. Zkoušky se neskládají. Navíc Vám pomůžeme vytvořit si uživatelský účet u Autodesku, kam se Vám budou generovat každé další certifikáty. Budete je mít k dispozici v elektronické podobě kdykoli je budete potřebovat.

699,00 Kč bez DPH
16. 10. - 16. 10.
Online
Michal R.

Kontaktní osoba

Mgr. Eva Rozehnalová

ředitelka

Nebo si vytvořte kurz na míru!

Jestli jste nenašli přesně to, co hledáte, je to pro vás ideální řešení.