Vychytávky ve Fusionu

Domů 5 Kurzy 5 Vychytávky ve Fusionu
Online
11. 12. - 11. 12.
Načítám kurzy
  • kurz již proběhla.

Anotace

V rámci online kurzu tipy, triky, vychytávky se naučíte využívat Fusionu 360 na maximum. V kurzu Vám ukážeme, jak pracovat efektivněji, jak si nějaké procesy automatizovat. Představíme Vám vychytávky, které Fusion má a jsou velice užitečné pro následné zpracování modelu skrze 3D tisk nebo CO2/LED laser. Praktické rady doplní Vaši odbornost a vy nebudete zbytečně ztrácet část opakováním stále stejných postupů.

Info pro pedagogy: pokud se přihlásíte na 2 kurzy on-line vychytávek – v libovolné kombinaci, bude kurz spadat pod akreditaci a nebudete platit DPH.

Obsah

  • Přehled zkratek
  • Tvorba modelu s podkladem
  • Nastavení tolerancí pro 3D tisk
  • Tvorba závitů pro 3D tisk
  • Export z Fusionu pro 3D tisk
  • Export z Fusionu pro Laser
  • Pluginy

Harmonogram

09:00 – 12:00        jedná se o dopolední blok on-line vychytávek. Během dopoledne bude jedna pauza na protažení a kávu.

Doporučení

Celé školení probíhá on-line přes MS Teams. Nemusíte nic instalovat, vše se spustí samo. Odkaz na připojení Vám přijde v e-mailu týden před termínem kurzu. 

Doporučujeme Vám mít k dispozici 2 obrazovky u jednoho počítače – na jedné pracujete a na druhé se díváte, jak pracujete lektor. Překlikávání v oknech Vám totiž ubírá čas a vy se můžete lehce ztratit ve výkladu nebo vlastním řešení příkladu. Pokud nemůžete připojit 2.monitor, mějte po ruce 2.počítač nebo tablet. Na tom si promítejte lektora a na svém počítači v klidu pracujte.

Tento kurz probíhá klasicky jako v učebně. Proto, když nevíte, požádejte lektora o radu. Když Vám nebude schopen poradit během rozhovoru, požádá Vás o nasdílení své obrazovky. Buďte tedy připraveni se na zaslaný odkaz připojit i z počítače, na němž pracujete (toto platí pro situaci, že máte 2 stroje a jste připojeni na tom druhém, kde jen koukáte).

Ukončení

Na konci kurzu každý absolvent obdrží mezinárodně uznávaný certifikát společnosti Autodesk. Zkoušky se neskládají. Navíc Vám pomůžeme vytvořit si uživatelský účet u Autodesku, kam se Vám budou generovat každé další certifikáty. Budete je mít k dispozici v elektronické podobě kdykoli je budete potřebovat.

699,00 Kč bez DPH
11. 12. - 11. 12.
Online
Michal R.

Kontaktní osoba

Mgr. Eva Rozehnalová

ředitelka

Co by vás ještě mohlo zajímat

Fusion 2 (pokročilá úroveň)

Kurz je určen pro ty, kteří již získali základní d...

Brno
17. června 9:00 - 16:00
5 700,00 Kč bez DPH

Revit (pokročilá úroveň)

Na kurzu se podíváme na témata z architektonicko-stave...

Brno
19. června 9:00 - 16:00
9 900,00 Kč bez DPH

Revit (základní úroveň)

S dalším rozvojem dovedností v Revitu a získáváním...

Brno
28. srpna 9:00 - 16:00
9 900,00 Kč bez DPH

Laserem nejen do dřeva (teorie + praxe)

C-agency připravila novinku: workshop zaměřený na tvo...

Brno
9. prosince 9:00 - 16:00
5 500,00 Kč bez DPH

Nebo si vytvořte kurz na míru!

Jestli jste nenašli přesně to, co hledáte, je to pro vás ideální řešení.